Duyurular
Panel Mobi̇lyada Son Teknoloji

Panel mobilya üretimde; bünyesinde toplam 80 kişilik bir ekiple 3500 m²/gün kapasitede üretim yapılmaktadır. Üretim hattımızdaki tüm makineler son teknoloji  ile üretilmiş olup; tamamı CNC kontrollüdür. Üretimin her aşamasında, yapılacak işlemin resmi ve miktarı, planlama departmanından dijital olarak makinelere gönderilmektedir. 

Üretim kayıtları, yine makine başlarında yer alan bilgisayarlardan anlık olarak  gerçekleştirilmekte ve hatalı parçalar tespit edilerek telafisi yapılmaktadır. Üretim bandının sonunda, paketleme işleminden önce, her üretim partisinde çıkan ürün kurularak kontrol edilmektedir. Paketleme işlemi, bant üzerinde akıcı bir şekilde gerçekleşmektedir. Paketlenecek ürünün içeriğine göre, her 2 parçayı bir personel pakete koyarak, pakete yanlış parça konulmasının önlemi alınmıştır. Üretimde kullanmakta olduğumuz hammaddeler 1. sınıf olup, kansorejen madde içermemektedir.

Yeni ürün sürecinde, ülkemizde mobilya  konusunda söz sahibi tasarımcılarıyla toplantılar yaparak konsept belirlenmekte, moda ve trendlerin ön görüleri ile ürün gamı yenilenmektedir. Bu toplantılarda şekillenen yeni ürünlerin getirdiği detaylar ışığında üretim hattımız için gerekli olan yatırım çalışmaları da aynı anda devam etmektedir. 

eskişehir masaj salonu mardin masaj salonu malatya masaj salonu trabzon masaj salonu ordu masaj salonu afyon masaj salonu sivas masaj salonu tokat masaj salonu zonguldak masaj salonu batman masaj salonu mersin masaj salonu Didim bayan escort