“ Bu Evi Sevdim ”

Live Chat Software

Cardin Köşe Takımları

Nisan hem kullanışlı hem rahat

Cardin Concept Mobilya’nın köşe takımlarından birisi olan Nisan hem kullanışlı hem de rahat yapısı ile en çok tercih edilenler arasında. Ahşap detayları ile hem estetik hem de spor bir duruşu olan Nisan, konfor ve kullanışlılığı bir arada isteyenlerin tercihi. Geniş oturma odaları için uygun olan Nisan köşe takımının farklı renk seçenekleri de mevcut. Tüm Cardin Concept mağazalarından sipariş edebileceğiniz bu köşe takımı evinize farklı bir hava katacak.

Küçük oturma odaları için ideal olan Açı ergonomik ve modern duruşu ile koltukta rahatı sevenler için üretildi. Her eve yönelik kullanışlı bir yapısı olan Açı oturma odasının yanı sıra yatak odaları içinde uygun bir yapıya sahip. Farklı yastık modelleri ile zenginleştirebileceğiniz bu koltuğu tercihinize göre dekore edebilirsiniz. Kendinize ayırdığınız özel zamanlarda konforu hissedin.

 

Rosa ile gülün kırmızılığını yakalayın

Gülün canlı kırmızı tonlarından esinlenerek tasarlanan Rosa köşe takımı kırmızıdan vazgeçemeyenlerin baş tacı olacak. Gri ve kırmızının mükemmel uyumunun yakalandığı bu tasarımı gümüş aksesuarlarınızla canlandırmanız da mümkün. Paslanmaz gri metal ayakları ile kombine edilen Rosa oturma odanıza iddialı bir duruş kazandıracak.

 

Hazel, bir koltuktan daha fazlası

Pek çok şekilde kullanım özelliğine sahip Hazel köşe takımı geniş yapısı ve özellikleri ile tüketiciye farklı seçenekler sunuyor. İki taraflı açılabilir özelliği ile daha geniş bir yapıya bürünebilen Hazel çekyatlarının içini eşya saklamak amaçlı da kullanmanız mümkün. Beyaz deri kaplama kenarları ile modern bir duruş yakalayan Hazel’in koltuk birleşimine monte edilmiş ahşap bölümleri dekoratif amaçlı kullanabilirsiz. Hazel’in renk tonları da farklı yastıklarla renklendirmeye uygun. Tercihinize göre koltuğunuza renk katabilirsiniz.

 

 

Lego ile tarzınızı yansıtın

Zıt renklerin kombinasyonu ile hayat bulan Lego köşe takımı koltuğunda keskin hatları sevenler için üretildi. Popart kumaş ile zenginleştirilen dekorasyon sade ve modern bir duruşa sahip. Oturma odanıza genç bir hava katacak olan Lego köşe takımı ile kaybettiğiniz enerjinizi geri kazanın. Farklı dokunuşlar ile hayatınıza renk verin.